Przemiennik naścienny RD625

Przemiennik HYTERA - RD625

Witamy. Pojawił się kiedyś radioprzemiennik „HYTERA” RD625.  To przemiennik zaprojektowany specjalnie do zapewnienia łączności w tunelach i budynkach. RD625 zaprojektowany został zgodnie ze standardem DMR opracowanym przez ETSI i może pracować w trybie analogowym i cyfrowym.

Główne cechy:

  1. Elastyczność sieci IP
  2. Połączenie z centralami abonenckimi VOIP
  3. Praca w trybie analogowym i cyfrowym ( automatyczne przełączanie)
  4. Automatyczne przełączanie AC/DC

ad.1 Elastyczność sieci IP

Przemienniki HYTERA DMR mogą komunikować się między sobą przy pomocy protokołu TCP/IP. Umożliwia to stworzenie rozległych sieci łączności. Przy użyciu roamingu radiotelefony mogą korzystać z sieci radiowej mogą korzystać w sieci radiowej z usług transmisji mowy i danych niezależnie od obszarów zasięgów

ad.2 Połączenia z centralami VOIP

Repeater RD625 umożliwia powiązanie dostępnych sieci telefonicznych VoIP z siecią radiową DMR. Dzięki temu użytkownicy sieci radiowej DMR mogą prowadzić rozmowy półdupleksowe z użytkownikami sieci telefonicznej. Użytkownicy sieci telefonicznej mogą wykonywać połączenia indywidualne lub grupowe do sieci radiowej.

ad.3 Praca w trybie analogowym i cyfrowym

Przemiennik RD625 może pracować zarówno w trybie cyfrowym i analogowym i jest w pełni kompatybilny z obecnie stosowanymi systemami analogowymi. Urządzenie w zależności od typu sygnału odbiornika może automatycznie się przełączać pomiędzy trybem cyfrowym a analogowym zapewniając łatwą migrację z trybu analogowego do cyfrowego.

ad.4 Zasilanie AC/DC

Zintegrowany w RD625 zasilacz umożliwia podłączenie awaryjnego akumulatora. Automatycznie przełącza tryb zasilania. Po zaniku napięcia AC przełącza na zasilanie DC a po powrocie AC wraca do niego bez przerw w pracy.

 

 

 

Udostępnij ten wpis