MOTOTRBO – nowa jakość pracy.

Motorola radiotelefony

Pracuj wydajniej i bezpieczniej dzięki przenośnym Radiotelefonom MOTOTRBO

Seria DP2000 – cyfrowa łączność na wyciągnięcie ręki.

MOTOTRBO DP2000 - Seria profesjonalisty
Cyfrowa łączność jest teraz w zasięgu ręki, dzięki najbardziej skalowalnemu systemowi radiotelefonii cyfrowej na rynku. Urządzenia z serii DP2000 to doskonała inwestycja – radiotelefony,
które pozwalają skorzystać ze wszystkich korzyści związanych z cyfrową transmisją TDMA – od inteligentnego dźwięku po dłuższy okres trwałości akumulatorów.
Dzięki nim można mieć do dyspozycji cyfrowy system obsługujący także rozwiązania analogowe, który pozwala przejść na łączność cyfrową we własnym tempie i bez nadmiernych kosztów.

Seria DP4000 – GŁOS JAK NIGDY DOTĄD

DP4000 Najlepsza jakość dzwięku.
Otwórz nowy rozdział w pracy swojej firmy dzięki radiotelefonom z serii DP4000. Te bogate w funkcje radiotelefony przenośne gwarantują najlepszą komunikację głosową i transmisję danych dzięki modułowi Bluetooth, zintegrowanemu modułowi GPS i wiadomościom tekstowym oraz w pełni kolorowym wyświetlaczom z trybem dziennym i nocnym, na których z łatwością można odczytać zlecenia pracy
lub wiadomości tekstowe. Urządzenia te cechuje najlepszy w swojej klasie inteligentny dźwięk, którego głośność jest automatycznie dopasowywana do odgłosów z otoczenia.

Seria SL  – NOWA JAKOŚĆ URZĄDZEŃ CYFROWYCH

DP SL - nowy kształt łączności cyfrowej
Bądź zawsze w kontakcie i zawsze pod kontrolą dzięki tym ultracienkim radiotelefonom przenośnym, zapewniającym niespotykaną dotąd dyskrecję. Radiotelefony SL4000 optymalizują sposób wykorzystania aplikacji do transmisji danych – od udoskonalonego zarządzania zleceniami pracy po wysyłanie wiadomości tekstowych, łatwych do odczytania na dużym, w pełni kolorowym wyświetlaczu. Dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak tryb cichy, wbudowanemu modułowi Bluetooth, inteligentnemu dźwiękowi i niewielkim rozmiarom to najlepsze radiotelefony jakie kiedykolwiek przyszło Ci użytkować.

Udostępnij ten wpis