GPS w samochodach Straży Pożarnej

Terminale statusów GPS ELTE

Witamy. Nie zdążyliśmy się pochwalić ale dogadaliśmy się z firmą ELTE GPS z Krakowa. około 6 lat temu wykonaliśmy dla niej około 40 montaży zestawów GPS w samochodach strażackich powiatu wadowickiego i małopolski.

Montowaliśmy ich terminale i dotykowe z nawigacją i zwykłe przyciskowe analogowe. Każdy montaż przeprowadza się indywidualnie. Niektóry trwa 2 godziny niektóry 6. Sterownik GPS musi być schowany w miejscu normalnie niedostępnym, bezpiecznym dla niego i dla samochodu. Podłącza się przewody ze stałym zasilaniem ( i tu w zależności od samochodu podłącza się bezpośrednio do akumulatora lub po wyłączniku głównym) podaje się sygnały też od zasilania po stacyjce ( sygnalizacja że kluczyk jest włączony) sygnalizacje uprzywilejowaną ( gwizdki i bomby).

 

Jeżeli ktoś życzy sobie więcej informacji można podpiąć magistrale CAN, czujniki ilości wody i środka pianotwórczego.  Do całego zestawu przypada karta SIM, antena GSM i antena GPS. Montaż dokonuje się starannie lutując każdy przewód. Firma ELTE GPS ma pozwolenie wszystkich firm karosujących więc nie tracimy gwarancji.

Udostępnij ten wpis