Instalacje elektryczne – Bezpieczny dom, mniejsze rachunki

Instalacje elektryczne

Instalacje elektryczne w domu

Domowe instalacje elektryczneInstalacje elektryczne w domu często mają już sporo lat. W dzisiejszych czasach stawia się na funkcjonalność instalacji, jej niezawodność, jej oszczędność. Wykonujemy kompleksowe instalacje na terenie powiatów suskiego, wadowickiego, nowotarskiego. W razie potrzeby dojedziemy w każde miejsce. Sprawdzimy wycenimy.

Instalacja elektryczna w zakładzie

Przemysłowe instalacje elektryczneZakład przemysłowy typu stolarnia, warsztat samochodowy itp… musi charakteryzować się instalacją zbudowaną pod kątem zapylenia. Wszystkie połączenia powinny być w obudowach hermetycznych, w łatwo dostępnych i widocznych miejscach. Ze względu na pracujących tam ludzi wszystkie maszyny powinny być zabezpieczamy wyłącznikiem różnicowo prądowym. Przy pomiarach tej instalacji mierzymy także rezystancję izolacji uzwojeń silników w maszynach. Robimy wszystko by wykluczyć potencjalne zdarzenie pożaru lub porażenia.

Pomiary elektryczne

Metrel - M3100SE Profesjonalne pomiary bezpieczeństwaWykonujemy pomiary elektryczne. Wszystkie pomiary realizujemy przy pomocy certyfikowanych i wzorcowanych mierników. Dzięki pomiarom jesteśmy w stanie sprawdzić stan instalacji elektrycznej, znaleźć problem, przepalony przewód, zwarcie i inne usterki wpływające na BHP w pracy i w domu.