GPS w samochodach Straży Pożarnej

Terminale statusów GPS ELTE

GPS w samochodach Straży Pożarnej

Witamy. Nie zdążyliśmy się pochwalić ale dogadaliśmy się z firmą ELTE GPS z Krakowa. około 6 lat temu wykonaliśmy dla niej około 40 montaży zestawów GPS w samochodach strażackich powiatu wadowickiego i małopolski.

Montowaliśmy ich terminale i dotykowe z nawigacją i zwykłe przyciskowe analogowe. Każdy montaż przeprowadza się indywidualnie. Niektóry trwa 2 godziny niektóry 6. Sterownik GPS musi być schowany w miejscu normalnie niedostępnym, bezpiecznym dla niego i dla samochodu. Podłącza się przewody ze stałym zasilaniem ( i tu w zależności od samochodu podłącza się bezpośrednio do akumulatora lub po wyłączniku głównym) podaje się sygnały też od zasilania po stacyjce ( sygnalizacja że kluczyk jest włączony) sygnalizacje uprzywilejowaną ( gwizdki i bomby).

 

Jeżeli ktoś życzy sobie więcej informacji można podpiąć magistrale CAN, czujniki ilości wody i środka pianotwórczego.  Do całego zestawu przypada karta SIM, antena GSM i antena GPS. Montaż dokonuje się starannie lutując każdy przewód. Firma ELTE GPS ma pozwolenie wszystkich firm karosujących więc nie tracimy gwarancji.

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *